סדנאות מנהלים בטבע

מחפשים סדנאות מנהלים? הגעתם למקום המושלם! חברת אל הטבע מפיקה מגוון סדנאות גיבוש למנהלים ולעובדים בשטח. כדי שהמנהלים שלכם יוכלו ללמוד כישורים נדרשים ולתפקד טוב יותר כל מה שצריך זה לפנות אלינו ואנו נארגן לכם סדנה מושלמת ומתואמת לצרכי הארגון/חברה שלכם.

לארגן סדנאות גיבוש למנהלים בטבע!

הרבה אנשים תוהים מדוע יש צורך בכלל בקיום סדנאות מנהלים בטבע ולא מודעים לכמות היתרונות שגלומים בקיום סדנה כזו בטבע. היתרון הראשון והברור ביותר הוא שיפור כישורי מנהיגות וכן יכולות בינאישיות של המנהלים שלכם. אם אתם לוקחים את החברה שלכם ברצינות ואתם רוצים לשפר את ההישגים שלכם ושל העובדים שלכם אנו ממליצים לכם בחום לשלוח את המנהלים של לסדנה. בנוסף, סדנאות אלו ניתן לקיים גם לעובדים שמועמדים לתפקיד ניהולי וכך לחשוף תכונות אופי ויכולות שלא תמיד ניתן לראות בשגרה כמו: עמידה תחת לחץ, שיתוף פעולה, חשיבה מחוץ לקופסא ועוד. הסדנאות של אל הטבע מערבות את כל אלה ועוד על מנת להבטיח לכם סדנאות מנהלים אפקטיביות עם תוצאות!

תמונה של גיבוש צוות עובדים עם משחקים

 מבחר של סדנאות מנהלים בהתאמה אישית!

באופן טבעי כל חברה וארגון הם בעלי צרכים שונים. יש חברות שיבחרו לקיים סדנאות מנהלים בשטח ויבקשו שיהיו בעלות אופי אתגרי וספורטיבי ויש כאלה שיעדיפו ללכת על קונספט יותר פשוט ומהנה. לא משנה מה הצרכים שלכם – אנו באל הטבע נדאג להתאים עבורכם את הקונספט המושלם! יחד, נאפיין את מטרות הארגון שלכם ואת אופי העובדים שלכם על מנת להגיע לסדנה איכותית ומועילה עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר עבור סדנאות גיבוש למנהלים

אם חשוב לכם שהסדנה תהיה איכותית ותהיה בליווי צוות מדריכים מנוסה ומקצועי שיוכל להביא אתכם להישגים המרשימים ביותר – פנו אלינו!
נשמח להתאים עבורכם סדנאות מנהלים לגיבוש מרתקות בנפרד או כחלק מימי גיבוש לעובדים וחברות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים לא התחייבות או תשלום ונחזור אליכם או התקשרו אלינו – 077-5603060 

דוגמאות לסדנאות מנהלים בטבע

משחקי ניווט – משחקי ניווט ייחודיים בלוקיישנים מעולים בארץ.

חדרי בריחה בטבע – המשחק הפופולרי בעולם מיועד לצות מנהלים.

המרוץ למיליון – יום גיבוש וכיף למנלים בסגנון המרוץ למיליון.

סדנאות בישול בטבע – סדנאות מנהלים בטבע ע"י בישול פויקה / הכנת קוקטיילים ובירות.

ממליצים עלינו