זכרון יעקב היא מושבה קסומה הממוקמת במחוז חיפה, אשר מהווה יעד תיירותי פופולארי ואטרקטיבי. זכרון יעקב מציעה למבקריה מדרחוב מושקע ומטופח עם בתי קפה מיוחדים, מסעדות משובחות, גלריות וחנויות מיוחדות המציעות חפצי אמנות, מזכרות, בגדי מצבים ועוד…

 

מעבר לכך, ניתן למצוא במושבה אטרקציות נוספות כמו: פארק הנדיב, יקבים, מוזיאון ועוד..
כך יוצא, שזכרון יעקב נחשבת כיעד פופולארי גם עבור ימי כיף וימי גיבוש לעובדים, כאשר ניתן ליהנות מיום מהנה, עמוס בחוויות ופעילויות וכל זאת, בלי לצאת משטחי המושבה.
כמובן, שמי שמעוניין לתכנן יום כיף בזכרון יעקב, חשוב שיסתייע באנשי מקצוע חיצוניים שהינם בעלי ידע והיכרות מקיפה עם מקומות ואטרקציות אשר יכולים להתאים הן לקונספט אשר עומד מאחורי אותו היום, הן לתקציב והן למספר המשתתפים באותו יום גיבוש לחברות.

יום גיבוש בזכרון יעקב מרגש ובלתי נשכח


יום גיבוש בזכרון יעקב נועד למספר מטרות והן: גיבוש העובדים, חיזוק הלויאליות למקום העבודה וכמובן, ריענון, בילוי והנאה עבור כל מי שלוקח בו חלק.
יום גיבוש אמור להיות מותאם לתקציב אתו מייעדים למטרה כמו גם למטרות ובקשות שונות אשר יכולות לעמוד מאחורי יום שכזה: לדוגמא, שיבוץ ביום סדנאות או פעילויות ייעודיות בנושאים שונים.
כמובן שיום שכזה אמור להיות מתוכנן לפרטי פרטים, לכלול לוחות זמנים מדויקים והקפדה על כל הפרטים ובין היתר: הסעות, ארוחות, סגירה מבעוד מועד עם כל האטרקציות, הספקים ואנשי המקצוע המעורבים ועוד..
מכיוון שיום גיבוש מצריך תכנון פרטי ומדויק – תכנון הטומן בחובו עבודה רבה, חברות רבות מעדיפות לפנות לחברות חיצוניות המתמחות בתחום ועל ידי כך לאפשר למחלקות כוח אדם להמשיך ולטפל בעניינים השוטפים והיומיומיים.

הדרך ליום גיבוש מהנה ומלא חוויות

 

אם גם אתם החלטתם שאתם מעוניינים להוציא אל הפועל יום כיף או יום גיבוש בזכרון יעקב ומעוניין להבטיח שהיום הזה יהיה מתוכנן בקפידה, חווייתי, מהנה וייחודי – תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
מוזמנים ליצור קשר עם חברת "אל הטבע" המתמחה בהפקת ימי גיבוש וימי כיף בכל הארץ וליהנות משירות מקצועי ואיכותי של הפקת יום כיף מושקע.

 

לפרטים נוספים חייגו עכשיו ונשמח לסדר לכם יום גיבוש בלתי נשכח! –  077-5603060