ימי גיבוש למורים

ימי גיבוש למורים מספקות הפוגה קלה מעט שגרת הלימוד הלחוצה בהן הן שרויות ומלמדות כל יום בשבוע עשרות תלמידים על מנת להעניק להם השכלה מיטבית במגוון נושאי לימודים שונים. מאז ומתמיד לימי גיבוש טומנות בתוכן הנאה גדולה, אתגרים שונים ומאפשרים לצבור חוויות משותפות ובילוי כייפי ומעצים אצל המורים. סדנאות גיבוש, ימי גיבוש למורים מאפשרים עידוד יצירתיות, מציאת טכניקות למידה חדשות, משפרות ומעודדות תקשורת בין אישית והבנה עם התלמידים וקולגות (מורים אחרים), מעודדים אווירה חיובית, מהנה וקלילה שלא תמיד מתאפשרת למורים בזמן שגרת הלימוד שלהם, בין אם מדובר בזמן שהן מלמדות את התלמידים בכיתה ובין אם מדובר בחיים האישיים מהבית עם שגרת ילדים.

עומדים במעגל עם מקלות במהלך יום גיבוש לעובדים

החשיבות של ימי גיבוש עבור מורים

ללמד תלמידים היא לא משימה קלה. היום הצעירים הם דינמיים, הם תזוזתיים, הם מחפשים הנאות בחיים ולא תמיד יש להם סבלנות לשבת וללמוד כל היום. המורים מתמודדים עם בעיות שונות עם התלמידים, עם תלמידים שקשה להם להתרכז במהלך השיעורים, מתעסקים עם בעיות משמעת כי היום התלמידים הם דעתנים. גם בניית מערכת שעות, מערך השיעור ומבנה השיעורים היא עבודה לא פשוטה וצריכה להתאים לתוכנית הלימודים ולהבין בו זמנית גם את הצרכים של התלמידים. לכן, החשיבות של ימי גיבוש ופעילויות למורים היא נחוצה על מנת להוציא אותם מעט מן השגרה העמוסה והלחוצה שבאחריותם נמצאים תלמידים רבים שרוכשים השכלה במסגרת חוק חינוך חובה ולאחר סיומם יוצאים אל שלבי החיים. גם למורים מגיע להנות מימי גיבוש, לבחון את יכולותיהם וכישוריהם, להנות מהטבע ולקבל שקט מן התלמידים.

ימי גיבוש ופעילויות למורים עם אל הטבע

מחפשים ימי גיבוש למורים ? חברת אל הטבע הינה חברה בעלת מוניטין רב אשר מובילה בהפקת פעילויות מגוונות בטבע, ימי גיבוש לעובדים, אירועים, כנסים וסדנאות למעלה מעשור. בנוסף לכך, אנו חברים אף  באיגוד המפיקים בישראל. הודות לצוון המיומן והמקצועי שלנו בשילוב הנוף היפיפה של הארץ שלנו מבטיחים לכם יציאה מהשגרה והנאה גדולה במגוון הרחב של הפעילויות, התכנים, האטרקציות והטיולים, סדנאות גיבוש, סדנאות בישול, משחקי משימות וניווטים, כנסי חברה באתרים ייחודיים המיועדים לכל הגילאים, לפרטיים ולעסקים ואף גם למורים שזקוקים להפוגה קלה משגרת הלימודים. אנו מקפידים על איכות ושירות אמיתי שיעניק לכם חוויות וזיכרונות לעוד שנים רבות.

מעוניינים לארגן יום גיבוש למורים ? לייעוץ ולפרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 077-5603060 ונבנה ביחד איתכם
את הפעילויות המתאימות ביותר למורים שלכם ולהעניק להם מעט שלווה גם בזמן הלימודים.

ממליצים עלינו