סדנאות בישול לעובדים ולקבוצות בטבע

אנו מזמינים אתכם לבוא לחוות את סדנאות בישול לעובדים ולקבוצות של חברת אל הטבע. סדנאות בישול לעובדים היא הדרך ליום גיבוש מושלם, מהנה וקולינארי המשלב הכנת ארוחה עשירה וטעימה בסירי פויקה.

סדנאות בישול לקבוצות משלבות אלמנטים רבים של יצירתיות, חלוקת תפקידים,עבודה צוות וכל זאת באווירה נינוחה עם ניחוחות משגעים. הפויקה הוא סיר בישול אפריקאי העשוי יציקת ברזל עבה ובעל מבנה מעוגל. תכונות אלו גורמות לחום להתפשט באופן שווה על פני כל מעטפת הסיר ומאפשרת בישול איטי או צלייה המעניקים לאוכל טעם וארומה ייחודים וטעימים. סדנאות בישול לקבוצות בשטח הן חוויה קבוצתית מאתגרת וכיפית שיוצרת יום גיבוש לחברות  בלתי נשכח!

10 פויקות בסדנת בישול פויקה

בנוסף לאווירה קלילה ונעימה, תוכלו ליהנות מיין טוב, ארוחה מפוארת וכל זאת למראה פסטרולי וירוק בארצנו היפה. אנו נפרוש מטבח נייד הכולל כלי בישול, כירות גז, פחמים, סירי פויקה, סכינים, קרשי חיתוך, קערות וכדומה ומוצרים להכנת הארוחה. הקבוצה נדרשת להכין ארוחה איכותית ויצירתית ככל האפשר בזמן נתון, תוך חלוקת משאבים, האמצעים והמשימות בין חברי הקבוצה. עם סיום ההכנות מסדרים המשתתפים שולחן לתפארת ומגישים לעצמם ארוחה עשירה ומשובחת. את סדנאות בישול לעובדים שלנו – אנו מעבירים בפריסה ארצית ובסדרי גודל משתנים בשטחים או מתחמים. בכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לענות לכם!

בתפריט סדנת בישול פויקה:

אנו באל הטבע דאגנו למגוון רחב של מתכונים שנבנו מתוך מחשבה רבה שכל עובד ימצא את סדנת בישול פויקה המתאימה לו! אנו נדאג לבצע התאמת תפריט במידת אלרגיה/טבעונים/צמחונים.

תבשיל פויקה עוף בקולה

תבשיל פויקה עוף בחלב קוקוס

תבשיל פויקה בשר ביין אדום ופירות יבשים

תבשיל פויקה צמחוני בנוסח המזרח

אורז מתובל

סלטים מרעננים

לחם בפויקה

קינוח מתוק בפויקה

משך הפעילות כ4-5 שעות, בזמן שהתבשילים יתבשלו לאיטם על המדורה – נצא לפעילות גיבוש חווייתית (לבחירה מתוך מגוון אפשרויות)

ממליצים עלינו