משחקי ניווט

חברת אל הטבע המובילה בהפקת ימי גיבוש וכיף לעובדים מציגים בפניכם את אחת הפעילויות הגיבוש החמות והמאתגרות ביותר, הרפתקה ייחודית לכולם – משחקי ניווט בשטח. ניווט בשטח היא פעילות מלהיבה, מאתגרת ומגבשת ומגיעה במגוון סגנונות וצורות.

אם אתם מחפשים דרך ייחודית לגבש את העובדים שלכם משחקי ניווט היא הזדמנות מושלמת בשבילכם!

משחקי ניווט – מתאים לכולם !

חברת אל הטבע תתאים את מסלול הניווט האולטימטיבי כאשר לכל אורכו תתקלו במשימות מהנות, רמזים אשר יצריכו יצירתיות, תעוזה ושיתוף פעולה של כולם. המסלול יתוכנן בהתאם למשתתפים ונכלול את כל הפרמטרים החשובים – אופי המשתתפים, גילאים, מטרות והצרכים של הארגון. ניתן לשלב גם בדיחות, חידות ומשימות שקשורות אל הארגון/עסק משרד.

תמונה של יום גיבוש לעובדים ביפו

משחקי ניווט עם ערך מוסף והנאה מקסימלית

משחקי הניווט שלנו נעשים על ידי צוות מדריכים מנוסה ומקצועי אשר ידאג לטפח ולהשריש עבודת צוות, שיתוף פעולה ועידוד תקשורת בין אישית בין כולם. תחילה אנו נחלק את העובדים לקבוצות ולאורך כל היום יהיו משימות אתגריות, סדנאות, תחרויות אשר יעודדו את שיתוף הפעולה, מוטיבציה וביטוי של יכולות של כל אחד! הצוות שיעבוד בשיתוף פעולה מלא ויצליח לעמוד במשימות בדרך הטובה ומהירה ביותר ולפענח את כל החידות והרמזים יהיה הצוות שיגיע לקו הסיום ראשון.

ליווי אישי והתאמה מלאה לצוות

חברת אל הטבע בעלת ניסיון עשיר בהפקת מגוון פעילויות אקסטרים ונדאג להעניק לכם התייחסות אישית לארגון/חברה/קבוצה שהרי כל קבוצה שמגיעה אלינו היא שונה וייחודית בדרכה. אנו נתכנן עבורכם משחק ניווט תוך התאמה מלאה של התכנים למשתתפים. ניתן לשלב את משחקי הניווט כחלק מיום כיף או יום גיבוש לעובדים וחברות ולכלול סדנאות העצמה אישית, גיבוש, ארוחות ובישול בטבע ועוד רבים אחרים.

אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ללא תשלום וללא התחייבות ואנו נשמח לחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד או התקשרו ישירות בטלפון – 077-5603060

– דוגמאות למשחקי ניווט –

 

משחקי ניווט ביערות קק"ל ופארקים

משחק ניווט רגלי המשלב כושר ניווט, כתבי חידה ומשימות, הניווט מתבצע בעזרת מפות ניווט במהלך המשחק יקבלו המשתתפים נקודות ציון שונות, בכל נקודה תמתין למשתתפים חידה או משימה, הצוות שצובר את מירב הנקודות זוכה ב… ניתן לבצע בפארק קנדה, יער בן שמן, הכרמל, נחל אלכסנדר, גני יהושע.

"אוצר ברובע"

משחק בסגנון "המרוץ למיליון" המתרחש ברובע היהודי בירושלים, הקבוצה תתחלק למספר צוותים, המשתתפים ינועו בין אתרי הרובע היהודי בעזרת כתבי חידה ומשימות הדורשות שיתוף פעולה ועבודת צוות. משחק אתגרי המשלב שיתוף פעולה ועבודת צוות לצד סיור ברובע היהודי והכרת אתריו בדרך חוויתית.

"תל אביב הקטנה"

משחק משימות דינמי ומרתק המשלב כתבי חידה ומשימות שונות, המשחק מתקיים באזור תל אביב הקטנה – רחוב ביאליק, אלנבי וקינג ג'ורג', במהלך המשחק יגיעו המשתתפים לאתרים שונים המספרים על עברה המפואר של העיר הראשונה בארץ ואל האנשים שהקימו אותה.

"הנדיב הידוע"

משחק משימות דינמי ומרתק בסגנון המרוץ למיליון המתקיים בגני הנדיב שבזיכרון יעקב, המשחק כולל משימות ניווט, ידע ומשימות שונות של שיתוף פעולה ועבודת צוות.

המרוץ הגדול במיני ישראל

משחק אתגרי המשלב כישורי ניווט, פתרון כתבי חידה, עבודת צוות ושיתוף פעולה בסגנון "המרוץ למיליון".הקבוצה תתחלק לצוותים, כל צוות יקבל לידיו את מפת המקום, בעזרת כתבי חידה הקשורים בשירי ארץ ישראל, יגיעו המשתתפים לאזורים שונים בארץ ישראל המיניאטורית, בכל אזור ימתינו למשתתפים משימות שונות. במהלך המשחק יופעלו שתי תחנות אתגריות- משחק הזיכרון וירי חץ וקשת. הצוות שמגיע ראשון לנקודת הסיום זוכה במטמון הטעים… הפעילות כוללת סיור מודרך באתר.

"המרוץ בארץ המערות"

משחק דינמי ומרתק בסגנון משחק הטלוויזיה "המרוץ למיליון", המשחק מתבצע ברכבים פרטיים (או ג'יפים) במרחבי שפלת יהודה. המשתתפים יקבלו לידיהם את מפות האזור ובעזרת כתבי חידה ומשימות שונות יגיעו לנקודת הסיום של המסלול, המשחק דינמי ורב תהפוכות המשלב מיומנות ניווט, עבודת צוות וחשיבה יצירתית. המשחק חוצה פינות חמד נסתרות ואתרי ארכיאולוגיה מתקופות שונות. ניתן לשלב במהלך המשחק תחנות אתגריות- כגון ירי בחץ וקשת, סנפלינג, או תחנות OTD משך המשחק – כ- 4-6 שעות

ממליצים עלינו