סדנאות בטבע

סדנאות גיבוש בטבע הם כבר מזמן לא טרנד חולף בארץ ובעולם – חיפוש בגוגל יפרוש בפניכם את כל היתרונות הגלומים בפעילויות בטבע הירוק והוכחו כבר מדעית בכך שהם תורמים להורדת מתח, חרדות ותורמים רבות להגברת יצירתיות, שקט נפשי והרגעה.

כמו כן סדנאות גיבוש בטבע מאפשרות לעובדים לצאת מהשגרה העירונית השוחקת, ליהנות מחופש, להכיר צדדים חדשים בו ובחבריו וגם לשפר את התקשורת הבינאישית.כל אלה מביאים תפוקה רבה לארגונים והוכחו בעלי יעילות ומשמעות כבירה לתפקוד תקין, חיוני ומניב לכל עסק.

סדנת בישול פויקה

יתרונות סדנאות גיבוש בטבע

הגברת פעילות מוחית – מחקרים בעולם הוכיחו כי שהייה בטבע מגבירה את פעילות המוח שלנו בחמישית לעומת בשטח עירוני – לא נמצאה הגברה בפעילות מוחית. לא פלא שארגונים רבים בוחרים לבצע את סדנאות הגיבוש בטבע. פעילויות דינאמיות שמגבירות אדרנלין, מעודדות יצירתיות, מתן פתרונות ושיתופי פעולה, כל זה עם כמובן מגיעה עם מקסימום צחוק, שחרור והנאה.

חידוש אנרגיה – פעילות בטבע נעשית כמובן באזור שופע עצים, צמחיה ירוקה אשר תורמת בהפחתה של כמות זיהום האוויר דבר שמאפשר לגוף שלנו לשפר את תחושת החיוניות והאנרגיה ולשוב רעננים.

מפחיתה לחץ – שהייה בטבע מאפשרת למוח שלנו להיכנס בדומה למצב מדיטטבי ובכך רמות הלחץ, הסטרס והמתח שמצטבר יכול להשתחרר בנחת.

סדנאות בטבע עם חברת אל הטבע

חברת אל הטבע מפיקה מגוון רחב של סדנאות גיבוש בטבע. אנו עובדים מול מיטב מנחי סדנאות בתחומים שונים. את הסדנאות שלנו תוכלו לשלב כחלק של יום גיבוש לעובדים  או יום כיף לחברות וארגונים. אנו נדאג להתאים את הסדנה לצרכים ומטרות הארגון שלכם וכן לאופיים של העובדים. הסדנאות שלנו משולבות עם תכנים מרתקים, משחקים דינאמיים וכל זאת נעשה על ידי צוות מדריכים ומורים מנוסה וצבעוני במיוחד. אנו נדאג לארגן לוגיסטית את היום עם פינות ישיבה מפנקות, אוכל משובח וחם ועוד. הסדנאות שלנו בשילוב עם התפאורה הפסטורלית של הטבע יוצרות יום גיבוש חוויתי ובלתי נשכח.

"אלטרנטבע"

טיפולים בטבע, תחת כיפת השמיים או באוהל טיפולים ליד נחל, יער, או נוף עוצר נשימה, ניתן לבצע את הפעילות כחלק מיום גיבוש הטיפולים: שיאצו, רפלקסולוגיה, הילינג, מסאג' הוליסטי, שוודי.המטפלים שלנו יחכו לכם לבושים לבן עם מיטות טיפול, מזרנים, סדינים, כיסויים, קטורות ומוסיקה נעימה.משך הטיפול ומספר המטפלים תלוייםבמספר המשתתפים ובזמן העומד לרשותם.

סדנת בישול פויקה

אנו נפרוש מטבח נייד הכולל כלי בישול , סירים ומחבתות, סכינים, קרשי חיתוך, קערות וכדומה, ומוצרים להכנת הארוחה הקבוצה נדרשת להכין ארוחה איכותית ויצירתית ככל האפשר בזמן נתון, תוך חלוקת המשאבים, האמצעים והמשימות בין חברי הקבוצה. עם סיום ההכנות מסדרים המשתתפים שולחן לתפארת ומגישים לעצמם ארוחה עשירה ומשובחת. כל שנותר הוא לצרף יין טוב והרי יום גיבוש מושלם.

סדנת העצמה ופיתוח

סדנת פיתוח והעצמה לעובדים ומנהלים – במהלך הסדנה יחוו המשתתפים סדרה של פעילויות אתגריות הדורשות מאמץ אישי וקבוצתי, המשימות בנויות על שיתוף פעולה ועבודת צוות, תקשורת בן אישית והקשבה הפעילות מועברת ע"י מדריכים מיומנים ומתובלת בהרבה הומור וחוויה

סדנת יוגה צחוק

סדנה חוויתית ומצחיקה ככלי של ריפוי הגוף דרך צחוק ללא סיבה

סדנת קוקטיילים ובירות

סדנת אלכוהול וקוקטליים משעשעת בשילוב המשתתפים.

ועוד סדנאות רבות אחרות…

פרטי התקשרות

השארת פנייה מהירה

ניווט מהיר

הפקת אירועי חברה

ממליצים עלינו