יום כיף רכיבה על אופניים לעובדים

רכיבה על אופניים היא אחד התחביבים הפופולריים בישראל. לכן אם העובדים הם רוכבי אופניים מנוסים, זו אופציה מצוינת להפיק עבורם יום כיף רכיבה על אופניים לעובדים.

יום גיבוש לעובדים רכיבה על אופניים

יום גיבוש לעובדים רכיבה על אופניים

במהלך יום הגיבוש מבצעים כמה דברים, רוכבים על אופניים, מבקרים במקומות מעניינים, משחקים בדינמיקה חברתית ואוכלים במסעדות משובחות שנשקף מהן נוף מרהיב. לכן בשלב ראשון יש לבחור את האזור הגיאוגרפי על פי מרחק הנסיעה מהמשרד ולאחר מכן לתאם את ההגעה לכמה אטרקציות שיפתיעו את העובדים.

טיולי סינגל באופניים לעובדים

בשנים האחרונות טופחו הרבה מאד שבילי אופניים ביערות והם מאפשרים חוויה עוצרת נשימה עבור העובדים. במסגרת יום כיף רכיבה על אופניים אפשר לבחור בין שלושת המסלולים המאתגרים ביער בן שמן, הרצל, ענבר או חדיד וזאת על פי דרגת הקושי שמתאימה לכל קבוצת עובדים. במשואה אפשר ליהנות ממסלול יוצא דופן בין העתיקות והפריחה בשפלת יהודה, יער שוהם המרהיב ליד היישוב שוהם הוא אופציה מועדפת על רוכבים רבים וכך גם פארק קנדה בדרך לירושלים.

בצפון אפשר ליהנות ממסלולי האופניים האיכותיים בחוף הכרמל כדי ליהנות מהנוף היפהפה או לנסוע צפונה ליער אחיהוד בגליל העליון. אם אתם בדרום תוכלו ליהנות מהסינגלים של יער בארי, יער שוקדה או בתמנע.

משחקים בטיול האופניים

בהגעה לנקודת היציאה לרכיבה, העובדים מתחלקים לכמה קבוצות והם אמורים להגיע לנקודה מסוימת באמצעות רמזים שונים שהם מקבלים בנקודות השונות. האתגר של יום כיף רכיבה על אופניים אך ברוב המקרים יש כאלו שמכירים את הסביבה הקרובה, או קולטים מהר את הרמזים וכך ברכיבה מהירה, אחת הקבוצות מצליחה להכניע את כל הקבוצות האחרות.

ימי כיף לעובדים על אופניים בכל הארץ

ההנהלה מתאמת מראש מקומות במסעדה וכך העובדים ינוחו לאחר יום כיף רכיבה על אופניים. המגמה היא להגיע למסעדות מיוחדות כמו אלו המשקיפות על הנופים של הרי ירושלים לאחר המסע ביער בן שמן או במסלול משואה, בקיסריה הסמוכה למסלול בחוף הכרמל ובמקומות נוספים בהתאם לסביבה שנבחרה.

הערך המוסף של ימי גיבוש לעובדים הוא עצום גם להנהלה וגם לעובדים, אנחנו באל הטבע נשמח מאד להפיק זאת עבורכם.

לפרטים נוספים קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו אלינו עכשיו 077-5603060 

פרטי התקשרות

השארת פנייה מהירה

ניווט מהיר

הפקת אירועי חברה

ממליצים עלינו