חדרי בריחה לקבוצות

יום הגיבוש מתקרב ומחפשים יום עם קצת אקשן לעובדי החברה? יום שיוכל לשבור את השגרה ולתת תחושה שנשאבתם עולם מקביל, להתרחק קצת מהחיים הרגילים והמוכרים? חברת אל הטבע מציגה בפניכם את הפתרון המושלם – חדרי בריחה לקבוצות.

למביני העניין שרוצים להרגיש שהם נכנסים לסרט בלתי שגרתי, עם אדרנלין, חידות, אתגרים ועוד ים הפתעות מרגשות!

יום גיבוש לעובדים ביפו

לחוויית הגיבוש מושלמת – חדרי בריחה לקבוצות

חדרי בריחה הם כבר מזמן לא רק טרנד חולף, אלא ממש מקום בילוי, תחביב לאנשים רבים בעולם ובישראל ולא פלא, שהרי רובינו היינו רוצים להרגיש לפעמים כמו בסרטים שאנחנו כל כך אוהבים לפצח רמזים, לעבוד בשיתוף פעולה וכמובן…להיות הגיבורים ולהצליח במטרה חשובה – למנוע גניבה, או אולי להציל את העולם מפצצה, בריחה מכלא ועוד מגוון סיפורים ועלילות השמים הם הגבול!

חדרי בריחה לקבוצות נהיה פתרון מושלם עבור חברות וארגונים רב שמאסו בסדנאות שגרתיות לעובדיהם, כיום משלבים חדרי בריחה כחלק מיום כיף אולטימטיבי לעובדי חברה וארגונים  ולא פלא שהרי המטרה היא יצירת שיתופי פעולה, עידוד תקשורת בינאישית וחשיפת יכולות וצדדים של העובדים שלא יוצא לנו להכיר בשגרה – חדרי בריחה לקבוצות עונה על כל אלה ועוד.

יום כיף וגיבוש לחברות עם חדרי בריחה לעובדים

אנו בחברת אל הטבע פיתחנו והעצמנו את הרעיון של חדרי בריחה ובנינו משחק חוויתי המיועד לקבוצות בין 10-40 ואף יותר משתתפים. המשחק מתאים גם למשתתפים שזו פעם הראשונה במשחקי בריחה לקבוצות וגם לבעלי ניסיון עשיר במשחק. משחק הבריחה שלנו הוא נייד וניתן לקיים אותו בכל מקום – יערות/אתרים/טבע או מתחם סגור. משך המשחק אינו מוגבל בזמן קצוב כפי שמקובל במקומות אחרים, אלא כתחרות קבוצתית שתעלה את האדרנלין! חדרי הבריחה לשנו מעוצבים ברמה גבוהה ואנחנו מייצרים סביבת משחק אמינה ומציאותית במקסימום השקעה!

הקונספט שלנו מתכונן לבדוק את היכולות האישיות של עובד, עזרה הדדית, עבודת צוות, יכולות מנהיגות ועוד!

למי מתאים יום גיבוש עם חדרי בריחה?

 למי שרוצה לעודד חשיבה יצירתית, פתרונות וחשיבה מחוץ לקופסא גילוי אחריות אישית וקבוצתית ומתן כלים לעבודה משותפת בעתיד.

פיתוח מנהיגות

קבלת החלטות משותפות

הגברת שיתופי פעולה ותקשורת

למי שרוצה להוציא מעובדיו את הטוב ביותר

למי שרוצה לשבור שגרה בדרך מושלמת והמהנה ביותר 😊

כל אלה ועוד יהיו תוצאה ישירה של יום גיבוש לעובדים באמצעות חדרי בריחה לקבוצות! המשחק שיגבש את עובדיך בהנאה מקסימלית ותעניק להם ערך מוסף תוך משחק בלתי נשכח!

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולהתאים עבורכם את חבילת חדרי בריחה לקבוצות המושלמת עם תוכנית שתהיה מיועדת לצרכים, מטרות והדרישות של החברה/ארגון שלכם. לא משנה אם מדובר ביום גיבוש של מחלקות או ביום כיף לצורכי ריענון ושבירת שגרה אנו בחברת אל הטבע נעשה את המקסימום כדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאישי ביותר על מנת להבטיח אירוע מוצלח!

לפרטים והזמנות השאירו פרטים ללא התחייבות או התקשרו – 077-5603060

פרטי התקשרות

השארת פנייה מהירה

ניווט מהיר

הפקת אירועי חברה

ממליצים עלינו