סיור אוכל בעכו

חובבי קולינריה וסיורים מודרכים? זה הזמן לשלב בין השניים וליהנות מסיורי אוכל וקולינריה בעכו

עכו, אחת מערי הנמל העתיקות בעולם, משתרעת על פני שטח כולל של 14,260 דונם ואוכלוסייתה מונה למעלה מ 50 אלף תושבים. בשטח העיר, נמצא מתחם העיר העתיקה שבשנת 2001 הפך לאתר שימור מורשת תרבות עולמית מטעם ארגון אונסק"ו. סיור אוכל בעכו יאפשר גם לכם ליהנות מהצבעים, הניחוחות, הטעמים והקסם של מתחם העיר העתיקה ולהתרשם מיופים של המבנים העתיקים הפזורים בכל חלקי העיר.

סיורי אוכל בעכו לזוגות, משפחות וקבוצות

אנחנו בחברת אל הטבע, חברת הפקה המתמחה בתכנון וארגון של טיולים, ימי גיבוש ואירועים, עוסקים ומתמחים בקיומם של סיורים קולינריים – "סיורים בטעמים" במגוון רחב של אתרים ברחבי ישראל. סיורי האוכל והקולינריה שלנו מיועדים לכל חובבי הסיורים המודרכים והקולינריה שביניכם, כאשר כל אחד ואחת מכם יכול להצטרף לאחת מקבוצות הסיור שלנו ברחבי הארץ.

סיור אוכל בעכו מתקיים אחר למספר שבועות ובמהלכו הקבוצה מבקרת במספר תחנות קולינריות המאפיינות את תרבויות האוכל העשירות והמגוונות של העיר עכו. סיור קולינרי בעכו משלב בתוכו סיור מודרך ברחבי העיר העתיקה והוא מאפשר לכל אחד ואחת מהמשתתפים ליהנות מחוויה כיפית ומהנה לאורך כל המסלול. חשוב לציין שאת הסיורים הקולינאריים בעכו, ניתן לקיים גם במסגרת קבוצות סגורות במסגרת ימי כיף וגיבוש לעובדי חברות, ארגונים או עסקים.

סיורים קולינריים בעכו – כל החושים מתעוררים

סיור אוכל בעכו משלב בתוכו סיור טעימות בשוק עכו הנחשב לאחד מהשווקים הצבעוניים ביותר בישראל, כאשר לאורך השוק תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של דוכנים הכולל בתוכו דוכני תבלינים מיוחדים, דוכני דגים, דוכני דברי מתיקה מסורתיים, דוכני מאפים מכל סוג, דוכני ירקות ופירות עונתיים ועוד עשרות דוכנים המוסיפים צבע ועניין.

אם גם אתם חובבי קולינריה, אנו מזמינים אתכם להצטרף לאחת מקבוצות הסיור הקולינאריות שלנו ולהצטרף למסע מעורר חושים במסגרת סיורי אוכל וקולינריה בעכו. באפשרותכם להצטרף לקבוצת סיור בהתאם למועדי הסיורים או לקיים את הסיור במסגרת ימי גיבוש וכיף למשפחה או לעובדי החברה.

מסלול

ממליצים עלינו