סיור אוכל בנצרת

אם גם אתם משתייכים אל חובבי הקולינריה ומעוניינים לבקר בעיר שמצליחה להפתיע כל פעם מחדש במאכלים המפנקים והטעמים המסורתיים שלה, הנכם מוזמנים אל סיור אוכל בנצרת.

סיורי אוכל בנצרת – קצת על העיר

נצרת היא אחת הערים הערביות הגדולות במדינת ישראל. עיר עתיקה זו משתייכת אל מחוז הצפון ומאכלסת בשטחה כ 77,000 איש. היא ידועה כמרכז תרבותי ותקשורתי של ערבי ישראל בצפון ורבים מגיעים אליה מדי שנה על מנת לחוות את אותה תהלוכה מסורתית של חג המולד המתקיימת בעיר, אם מדובר על ישראלים ואם על תיירים רבים בכל רחבי העולם.

נצרת כשמה כוללת בתוכה ובסביבותיה אתרי נצרות רבים, כמו למשל בזיליקת הבשורה המפורסמת, הכנסייה האנגליקנית, המנזר הפרנציסקני וכן אתרים רבים כמו למשל מטחנת הגליל, בית המרחץ העתיק, השוק העירוני אשר קיים עוד מהמאה ה 17 ומגוון רחב של מקומות המציגים לראווה את המאפים המתוקים והטעמים המיוחדים של העיר נצרת. כל אלו מובילים רבים לטייל בנצרת וזאת לאחר הכרת הטעמים השונים במסגרת סיור קולינרי בנצרת.

סיורים קולינריים בנצרת

סיור קולינרי בנצרת – "סיורים בטעמים"

סיור אוכל בנצרת יפגיש אתכם עם הטעמים המסורתיים של המטבח הערבי וטעמים מודרניים של מאכלים עדכניים. אם גם אתם מעוניינים להכיר את כל הטעמים הייחודיים של האוכל האותנטי, נצרת היא העיר בה מומלץ לבקר. כאן תוכלו ליהנות מטעמים משגעים של הקינוחים הערביים, ביניהם הבקלאווה והכנאפה. ללמוד אודות המשקאות המסורתיים של תושבי נצרת, ביניהם משקה השקדים / אגוזים והקינמון המוכר בשם אינר. לטעום מהחומוס הנצרתי המשובח, הפלאפל הירוק לו יצא שם בכל רחבי הארץ ומסעדות החומוס המשובח אצל מצליחות לגרום לאנשים לחזור שוב ושוב לנצרת.

לעוד סיורים קולינריים »

סיור אוכל מרתק בעיר נצרת עם אל הטבע

חברת אל הטבע, מומחים בכל הקשור אל ארגון ותכנון של טיולים, ימי גיבוש לעובדים, סיורי אוכל ואירועים מיוחדים נוספים, מזמינם גם אתכם לאותו סיור אוכל בנצרת. הסיור מלווה במדריך המסביר אודות פינות הקסם הקולינריות של העיר נצרת, סיורי טעימות וחשיפה להיסטוריה המיוחדת ורבת השנים של העיר נצרת. סיורי אוכל בעיר נצרת מתקיימים לאורך כל השנה ומותאמים להרכב הקבוצתי הרצוי.

מסלול

ממליצים עלינו