סיור אוכל בואדי ניסנאס

ואדי ניסנאס היא שכונת מגורים הממוקמת בעיר התחתית של חיפה, המאכלסת בשטחה קרוב ל 8000 איש. שכונה זו הוקמה במהלך המאה ה-19 ועד היום היא מתאפיינת בארכיטקטורה הייחודית שלה. ברחבי השכונה פועלים מספר מוסדות תרבות ומורשת וביניהם בית הגפן המשמש כמרכז יהודי ערבי לתרבות, כנסיית יוחנן הקדוש, מוזיאון חיפה לאומנות ועוד. סיור אוכל בואדי ניסנאס, יפגיש גם אתכם עם המסעדות העממיות הרבות הפועלות ברחבי השכונה ועם הסיפורים המרתקים על מוסדות התרבות והמורשת השונים הפועלים ברחבי השכונה.

סיור אוכל בואדי ניסנאס מתמקד בעיקר באזור הידוע בשם "שוק הוואדי" ובו עוברים הרחובות המרכזיים ביותר של השכונה. באזור זה, קיים היצע גדול של חנויות לממכר מוצרי מזון, מסעדות עממיות, וכמובן, שני דוכני הפלאפל המהווים מוקד עליה לרגל בכל סיור קולינארי בואדי ניסנאס, פלאפל הזקנים ופלאפל מישל.

סיורי אוכל מרתקים בשכונת ואדי ניסנאס

אנחנו בחברת אל הטבע, חברת הפקות המתמחה בארגון ותכנון טיולים, ימי גיבוש לעובדים ואירועים מיוחדים, מתמחים בין היתר בקיומם של סיורים קולינאריים ברחבי הארץ, וביניהם סיורים קולינאריים מודרכים בשכונת ואדי ניסנאס. סיורי האוכל שלנו בשכונה, משלבים בין סיורי טעימות בכל מה שטעים ונהדר ברחבי השכונה לבין סיורים מודרכים באמצעותם תוכלו להיחשף להיסטוריה רבת השנים של השכונה ולכל הסיפורים המרתקים על מייסדי השכונה וטיפוסיה מאז ועד היום.

סיור אוכל בואדי ניסנאס מתקיימים על ידינו לאורך כל ימות השנה והם מותאמים ומיועדים ליחידים, זוגות ומשפחות המעוניינות להצטרף לאחת מהקבוצות הפתוחות שלנו. כמו כן, ניתן לקיים את הסיורים במסגרת קבוצות סגורות מטעם מקום העבודה וכדומה.

סיור קולינרי בואדי ניסנאס

כפי שציינו למעלה, הסיורים הקולינריים שלנו בשכונת ואדי ניסנאס, יאפשרו גם לכם ליהנות מהעושר הקולינרי המאפיין את השכונה ובתוכו מגוון רחב של מסעדות פועלים עממיות, חומוסיות מובילות ודוכנים מיוחדים בהם נמכרים דברי מתיקה מסורתיים. כמו כן, הסיור עובר ברחובות המרכזיים של השכונה בהם פועלות חנויות רחוב שונות, לרבות, חנויות פירות וירקות, חנויות דגים, אטליזים ועוד.

מסלול

ממליצים עלינו