סיורי אוכל בצפת

צפת, בירת הגליל העליון, אשר ממוקמת על פסגות הרים בגובה של 850-900 מטרים ונחשבת כאחת מארבעת ערי הקודש של היישוב הישן היא עיר יפהפייה בעלת נוף מדהים אשר מושכת אליה קהל גדול של ישראלים ותיירים אשר נרשמים אל סיורים שונים, ביניהם סיורי אוכל בצפת.

סיור אוכל בצפת – חוויה קולינרית בלתי נשכחת

רוב האנשים אינם מודעים לכך שצפת אשר מוכרת בזכות סיורי המקובלים שלה, פסטיבל הכליזמרים השנתי, סיורי סליחות וכעיר בה מבקרים רבים כאשר יורד שלג, היא עיר בה מתקיימת חגיגה קולינארית צבעונית ומסעירת חושים ברוב ימות השנה. סיורי אוכל בצפת יחשפו בפניכם דוכני אוכל רחוב ריחניים וססגוניים עם בישולים ביתיים המאפיינים את העיר, בתי קפה בוטיק המתחבאים בסמטאותיה של העיר, אוכל יהודי שהוכן באמצעות מתכונים דוריים סודיים לאורך שנים רבות, מסעדות מודרניות וגם טעמים תימניים שמצליחים לכבוש כל פעם מחדש.

סיורי אוכל בצפת

 

סיור קולינרי בצפת – אין סוף לקסם

חלק מאותם מקומות קסומים בהם נבקר במהלך סיורי אוכל בצפת הם מסעדות שונות בהן מוגשים מאכלים רבים, ביניהם הפריקסה של זהבה אשר ידועה כפריקסה הטוב ביותר בצפון. מסעדות בהן תפריטים צמחוניים וטבעונים עשירים. נבקר בקפה מסעדה גלריה בסמטאות העיר העתיקה צפת, נחווה תוצרים גליליים מקומיים מדהימים. נתרשם ממסעדות במבנים עתיקים בני מאה שנה ויותר, מסעדות עם אוכל יהודי של פעם, לחוחים משובחים של הבית התימני של רונן, טעימות מהתוצרים המשובחים של מחלבות קדוש והמאירי המשובחות, נבקר ביקבי איכות הפועלים בצפת, בבתי קפה גלריה בהם מוצגים פסיפס רחב של עבודות אמנות, בחומוסיות, פלאפליות, פיצריות צפתיות, בתי אוכל שונים והכל באווירה רוחנית עם נוף מההרים.

לעוד סיורים קולינריים »

סיור אוכל בצפת – "סיורים קולינריים"

סיורי אוכל בצפת נערכים לאורך כל השנה בימות החול (בשישי שבת צפת שומרת שבת), ומיועדים לקבוצות קטנות המורכבות מיחידים, זוגות ומשפחות. בנוסף, ניתן להזמין סיורי אוכל בהתאמה אישית לקבוצות מאורגנות מטעם מקומות עבודה ולשלב סיור קולינרי בצפת כחלק מימי גיבוש וכיף לעובדים ומנהלים.

מעוניינים ליהנות מחוויה קולינרית בלתי נשכחת בעיר צפת? הרשמו לסיורי אוכל בצפת של חברת אל הטבע

מסלול

ממליצים עלינו