סיורי אוכל בעמק האלה

נכון להיום אחד המקומות המהפנטים במדינתנו, מקום בו עורכים סיור אוכל הוא עמק האלה. חברת אל הטבע, חברה שמתכננת ומוציאה לפועל טיולים, ימי גיבוש, אירועים שונים וסיורי אוכל במקומות היפהפיים של ישראל, מזמינה גם אתכם להירשם אל סיורי אוכל באחד המקומות המיוחדים של מדינת ישראל: עמק האלה.

סיורי אוכל בעמק האלה – קצת על המקום

אחד המקומות היפהפיים במדינת ישראל הוא עמק האלה ורבים נוהגים לכנות אותו הטוסקנה של מדינת ישראל'. העמק הוא חלק משפלת יהודה וממוקם מצידה הדרומי של העיר בית שמש. בעמק זה התרחש הקרב המפורסם בין דוד וגוליית ובעשור האחרון הוא הוכר כגן לאומי. ניתן לשלב ביקור במקום עם סיורי אוכל בעמק האלה, ביקור במבצר האלה אוסטרקון, ביקור בשמורת הטבע של המקום ופארק בריטניה ובאתרים הארכיאולוגיים המקראיים בקרבת המקום.

אירוע חברה בטבע ביערות קק

סיורי אוכל בעמק האלה – לא מוותרים על החוויה

חברת אל הטבע מציעה גם לכם סיורי אוכל בעמק האלה, אחד העמקים היפים ביותר בישראל. עמק זה המוקף בשדות וכרמים מצליח להפתיע בטעמים הקולינריים המקוריים והמיוחדים אותם מבשלים ואופים עבורכם אנשים מיוחדים עם סיפורים אותנטיים מרתקים. סיורי אוכל בעמק האלה כוללים הדרכה וסיפור מאת מדריכים מנוסים המכירים את הצד הקולינארי העשיר של עמק האלה לעומק. מדריכים אלו יכירו לכם את פנינות החמד הקולינריות שבעמק האלה, תוך שהם עוצרים בפינות שונות בעמק בכדי לשטוף את אוזנכם בסיפורים מרתקים אודות אותם מקומות מיוחדים בעמק האלה.

לעוד סיורים קולינריים »

סיורי אוכל בעמק האלה

 

סיור קולינרי בעמק האלה – "סיורים בטעמים"

סיורי אוכל בעמק האלה מורכבים מסיורים פתוחים ומתוכננים מראש אליהם כל אחד יכול להירשם: יחידים, זוגות ומשפחות ומסיורים סגורים שהותאמו לפי דרישה לקבוצות עובדים וארגונים שונים כחלק מימי כיף וימי גיבוש. ניתן להרכיב סיור קולינרי בעמק האלה בהתאם לכמות השעות בהן מעוניינים, גילאי האנשים בקבוצה, האופי המיוחד של הקבוצה והמטרה הדינאמית של הפעילות הקבוצתית. בסיורי האוכל במקום מהפנט זה תוכלו להתרשם מפניני הקולינריה של עמק האלה הכוללים מאפיות ביתיות עם טעם של פעם, מבשלת בירה בוטיק, בתי אוכל ומסעדות בוטיק בהם מוגש מאכלים עירקיים וכורדיים מסורתיים, ביקור בקונדיטוריה הביתית של עמק האלה וחזרה הביתה עם טעם מתוק בפה.

מעוניינים להשתתף באותם סיורי אוכל בעמק האלה? סיורים מיוחדים לאנשים מיוחדים? השאירו את הפרטים שלכם:

מסלול

ממליצים עלינו